| Denny21 a întrebat:

Heeei TPU!

Am o prietena care ii place de un baiat, care ii facea avansuri intruna. Cand ea l-a intrebat daca vrea sa fie cu ea, el a zis nu ca este prea mica.(diferenta 2 ani)
Acum,nu isi mai vorbesc des,cum o faceau inainte, dar el continua cu avansurile. Ex: Ii zambeste obsesiv, ii scrie numele pe toate zidurile si o ia in brate.
Ea nu mai stie ce sa faca. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Yo21 a răspuns:

Poate sa il respinga si sa-l intrebe de ce nu o lasa in pace din moment ce nu o place sau sa incerce sa il faca gelos sa vada cum reactioneaza. Daca nu ii pasa ar trebui sa isi gaseasca pe altcineva. Viata merge inainte! Bafta!

2 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

Probabil o place dar daca el e major si ea inca minora, nu vrea sa aiba probleme, o sateapta sa creasca

| Denny21 explică (pentru Mareacluj):

Nu este major si nici eawinking