| Park1Suin a întrebat:

Hei fetelor,cum e baiatul visurilor voastre?
Tipul meu ideal ar fi un baiat romantic,puternic,bun,jucator de baschet,dragut, modest si inteligent. tongue

31 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Porti tocuri? ce vârstă ai? mersi sarut mina

| RAY a răspuns:

Atractia fizica e involuntara asa ca nu noi alegem ceea ce ne place, prea multe calitati care se si contrazic singure intre ele, dar cand simti atractie treci peste multe, chimia aia sa fie asta e important

| Drimmero a răspuns:

A naibii treaba,, nu sunt cu baschetul, dar le-as cam avea pe toate, in schimb fotbalul e viciul meu!

| T0T a răspuns:

Le îndeplinesc pe toate. Ce pot zice, sunt ideal.

| Park1Suin explică (pentru T0T):

Cata,,modestie'' incape intr-un singur om! tongue

| T0T a răspuns (pentru Park1Suin):

Știu că ești uimită, dar persoane ca mine chiar există.

| Park1Suin explică (pentru T0T):

Si cati ani are umilul,, domnisor''? happy

| T0T a răspuns (pentru Park1Suin):

Ți-am sporit așa mult curiozitatea?

| Park1Suin explică (pentru T0T):

Daca nu vrei nu spune. big grin

| T0T a răspuns (pentru Park1Suin):

Dar tu spui? Te las prima că ești fată.

| Park1Suin explică (pentru T0T):

16 ani, mare lucru! tongue

| T0T a răspuns (pentru Park1Suin):

Eu am 2 decenii de viață.

| Park1Suin explică (pentru T0T):

Batran,ce sa zic!

| T0T a răspuns (pentru Park1Suin):

Cât de bătrân... E a doua oară pe ziua de azi, îmi distrugeți moralul.

| Park1Suin explică (pentru T0T):

Si ce studiaza domnul, ce-i place?

| T0T a răspuns (pentru Park1Suin):

Nu prea studiez dar îmi place berea.

| Park1Suin explică (pentru T0T):

Hai ca-i clar...

| Park1Suin explică (pentru T0T):

Sper ca domnul nu s-a suparat pentru ca n-am avut intentia sa-l jignesc.
Respect pentru baschetwinking

| T0T a răspuns (pentru Park1Suin):

Câtă dezamăgire. Nu judeca cartea după copertă și apreciază bărbații ce știu să se mai detașeze, chiar și cu câteva doze de bere. Îi un sfat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viitorul tau iubit va avea aceleasi calitati ca si tine atat la interior cat si la exterior.
Crezi ca eu nu mi-as dori ca Anglina sa fie iubita mea? laughing
https://userscontent2.emaze.com/......95720.jpeg

Visele raman vise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cineva pe site cu toate calitatiile astea.batting eyelashes

| L1feDRAIN a răspuns:

Mew

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Dacă cauți un bărbat perfect sigur nu ai cum sa găsești pentru ca nu exista de ai impresia probabil ai fumat ceva ori băut ceva

| AliceNeye a răspuns:

hee hee)
Acel baiat de care spui nu poate fi asa cum tu iti inchipui laughing)
Fiecare are un defect ascuns, barbatul viselor...pff... cred ca e acela care te face fericita, asa ca reprofileaza-te, cauta altceva!

| Park1Suin explică (pentru AliceNeye):

Nu zic ca nu are defecte, orice fiinta le are si stiu asta...

| T0T a răspuns (pentru Park1Suin):

Dacă iubești o persoană extrem de mult până și defectele sale din punct de vedere obiectiv vor deveni pentru tine, adică din punct de vedere subiectiv, calități. Adică tu vezi faptul că consum bere ca fiind un defect dar eu zic că poate fi văzut și ca o calitate dacă per ansamblu mă apreciezi ca și om.

| Pytagora99 a răspuns:

Brunet cu ochi albastri tongue

| Elena11Che a răspuns:

OMG l-ai descris pe crush-ul meu!