| validana a întrebat:

Cum il/o vedeti pe baiatul/fata visurilor voastre?

Răspuns Câştigător
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Sa aiba calitati, dar si defecte.Sa stie sa ma respecte si sa nu ma dezamageasca.Sa ma certe, apoi tot el sa ma impace, sa ma aprecieze.Sa fie o persoana matura, dar si una copilaroasa.
Sa stie ce e bine pentru el, ca atunci va fi si pentru mine la fel, sa stie ce vrea pentru ca atunci ma voi "oglindii" prin el si ma voi recunoaste acolo(langa el). Sa-si isi accepte greselile alaturi de mine.Sa ma surprinda cu cate-un "te iubesc"... odata la 2-3 ore...Sa ma iubeasca si sa-l iubesc!
Care esti ma? Printule?!?!laughing

25 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

S-a schimbat de atatea ori "femeia visurilor mele"(asteptarile mai exact) incat m-am saturat.laughing Visele sunt vise iar realitatea e realitate.Asa ca "ea" trebuie sa fie reala nu o oglindire a asteptarilor mele.happy Si oricum le depaseste...

| nobody_9468 a răspuns:

Nu'l vad, dar stiu sigur ca poarta tenisiwinking. Si pe vremea asta s'ar putea sa fie la facultatehee hee

Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

Baiatul visurilor mele trebuie sa ma iubeasca si sa nu-si bata joc de mine si cum apare o "duduie" noua sa-mi de-a papucibatting eyelashes

| αndï a răspuns:

90-60-90 blonda laughing

| Ana a răspuns:

Baiatul visurilor mele este iubitul meu love struck il ador, si este doar al meubatting eyelashes

| Roxy a răspuns:

Nu stiu daca e rebel, macho sau timid...
Stiu ca o sa ma faca sa rad si ca nu o sa se uite ciudat la mine daca o sa incep sa fug pe strada, sa urlu, sa imi accepte si sa fie pervers.Cam asa arata baiatul meu perfect cu care nu as putea trai o viata monotonahappy

| Silviu591 a răspuns:

Cu ochii

| marla a răspuns:

Stii chiar daca cateodata iti creezi un partener ideal in imaginatie, in realitatecu totul altfel se inampla. cand te indragostesti atunci tot ce credeai tu mai inainte perfect se transfera la persoana iubita. si toate calitatile si neajunsurile lui p. u tine sunt ideale. fiindca il iubesti asa cum este.

idealul tau partener de vis se transforma in unul real care poate sa fie cu totul diferit de ce iti inchipuiai tu candva.

si daca ar fi sa zic de un baiat ideal as zice de baiatul pe care eu il plac. si zic: nu trebuie sa fie rusinos, trebuie sa fie curajos, sa nu fie unul din aia care rabda tot ce nu le place, in unele momente ar trebui sa fie indifirent in unele nu, sa aiba princiipiile lui proprii de viata, sa poata convinge lumea, sa fie prietenos, serios in unele momente in altele glumet, sa ma inteleaga., sa se tina intotdeauna de cuvint, sa fie de treaba, putin mindru, sa fie insistent, sa nu fie prea suparacios, sa vb numai cu sens. nu cuvinte goale si fara de sens, sa poata aprecia oamenii la justa lor valoare, sa aiba tendinta de a fi intotdeauna primul, sa nu fie zghircit, sa ajutele lumea sai invete de bine sa dea sfaturi., sa nu fie unul care sa imble cu toate in toate partile, sa vb frumos, sa'si poata un drum in viata... ei si mai sint.

asta e o descriere dupa ce l'am cunoscut, ce aveam in cap pina atunci nu mai tin minte. =)

| Gosh. a răspuns:

Ce intrebare buna!
Inalt, brunet, cret, slab, politicos, sufletist, caruia ii pasa de prietena/iubita sa, care se imbraca bine si care are aceleasi ocupatii ca si mine!
Pacat ca nu exista!

| karellen a răspuns:

Nicicum. cand o voi intalni, voi sti

| tim a răspuns:

Fata visurilor?! care din ele? ca visez multelaughing in realitate, nu o vad deloc, desi stiu ca locuieste cu parintii, dar ea nu ma cunoaste, si...nici eu pe ea!crying

| imiplacemov a răspuns:

Iubitul meu e baiatul visurilor melelove struck E baiatul perfect.

| Doa'Do a răspuns:

Chiar daca as spune cum il vad, nu va exista niciodata!happy

| MariuZ a răspuns:

In ceata...

| adi a răspuns:

Destul de rar straight face, dar e bine si asa...

| tweety_8071 a răspuns:

Nu il vad, cand il voi vedea voi stismug
e gresit sa-ti faci o idee preconceputa cu privire la fata/baiatul visurilor, pentru ca risti sa nu-l/o intalnesti niciodata, mai mult decat probabil sa fie inexistent/a.

Bye byewave

| eu_9968 a răspuns:

Cam naspa, am probleme cu vederea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantic, cu un zambet sweet day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer cul la-s vedea pai n pimul rand sa stie cand sa fie impulsiv si cand nuh si sa stie sa pretuiasaca tot ce ii pot oferi cat de putin sau cat de mult si cam asta ar fi
SA ma intelega intr-o problma madificila mi-ar placea sa nu ia decizii in locul meu DECI CARE SE OFERA AI?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar draga nu imi trebuie ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa explic dar milla jovovich(cam batrana dar era misto tanara) camilla belle(bunoie) sau oana bercaru! de aici voi ziceti

| vjr1979 a răspuns:

Nu o vad in nici un fel. Am ajuns la o varsta in care nu mai dau doi bani pe vise.

| elektrix a răspuns:

Pei eu as vrea sa am o prietena blonda cu ochi albastrii ma rog si sexy nu am mari pretentii.(care santeti blonde cu ochi albastrii dati-mi add la id:niturares.

| ioanacrys a răspuns:

In primul rand dupa parerea mea nu exista barbatu/femeia ideal/a. dar mereu ne visam la cum sa arate.si de cele mai multe ori visele cu realitatea nu coincid.Pt mine iubitul meu e baiatul visurilor mele.Sa dea Domnu' sai fie si peste ani tot elhappy :X

| oana_8391 a răspuns:

Mergi inainte daca o sa l ierti o sa ti faca si a doua oara pentru ca eu ti zic din propria experenta l-am iertat si mi-a facut si a doua oara si e bine ce ti zic eu am avut o relatie de 5 ani jumatate si e greu dar crezi ca maie ceva de facut?!? nu...