| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi "a iubi"?
Fetelor,cum ar arata baiatul visurilor voastre?
Baietilor, cum ar arata fata visurilor voastre?

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Iubirea inseamna totul pentru mine, gandeste-te cum ar arata lumea fara iubire. Iubirea de Dumnezeu si de aproape cred eu ca este cea mai importanta, cea de fete inca nu am incercat-o!

2 răspunsuri:
| curlyhair a răspuns:

Pentru mine a iubi este un cuvant nedefinit in dictionarwinkingSi...un sentiment unic in viata.
Iar baiatul viselor mele arata frumuselul din poza de la profillaughing.

| MyPassion a răspuns:

A iubi este un sentiment foarte puternic, pe care nu-l poti avea pentru orcine, oricand, iar baiatul visurilor mele thinking cred ca ar fi ok sa fie prezentabil vorbind de aspectul fizic, si bineinteles sa ma iubeasca si sa-l iubescbig grin.