| SDavidS a întrebat:

Fetelor,cum ati vrea sa fie baiatul visurilor voastre?

16 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pentru mine cam asa arata baiatul perfect :
dragut
intelegator
protector
romantic
iubitor
curajos

| gohsty a răspuns:

Real rolling on the floor)

| ZiZan a răspuns (pentru gohsty):

Visator ma no talking!

| gohsty a răspuns (pentru ZiZan):

laughing hmm da ai dreptatewinking

| xCatastrophe a răspuns:

Exact ca Harry Styles. In el am gasit un baiat perfect pentru mine, daca ma intelegi.
Adica cu par cret, destept, romantic si grijuliu, dar si sa stie sa protejeze o fata. Cu un ras adorabil si cu interese comune ca ale mele.

| LostInBubble a răspuns (pentru xCatastrophe):

O fata se poate apara/proteja si singura.

| ion933 a răspuns (pentru xCatastrophe):

laughing baiatu perfect laughing unde te crezii in paradislaughing

| Neinteresantul a răspuns:

Ar vrea sa fie ca mine. Intrebarea asta e pusa in fiecare zi pe TPU, de ce nu cauti inainte sa postezi o intrebare? Ai vreo 70 de intrebari asemanatoare, toate cu multe raspunsuri.

| Annim a răspuns:

Cred ca aceasta intrebare este echivalenta cu intrebarea classica: Cum trebuie sa fiu pentru ca o fata sa ma placa?

| Ebsghjs a răspuns:

Sa ma faca fericita.

| Satanique a răspuns:

Visele mele in care sunt si baieti sunt cosmare. Deci baiatul viselor mele e un coleg de clasa spanzurat...

| Pitzipoanca a răspuns:

Sincer si cu coloana vertebrala.

| Ella3133 a răspuns:

Cred ca daca ai cauta in urma intrebarea a fost pusa de sute de ori, dar eu iti voi raspundehee hee
Pai sa fie
-dragut
-cu ochii negrii/caprui
-dulce
-iubitor
-onest
-fidel desigur
-amuzant
-educat
-sa stie cum sa se comporte cu o fata
si cam atat

| LostInBubble a răspuns:

Daca am fi pe invers sau cum?

| ramonika125 a răspuns:

Sti vorba aia " extremele se atrag", mie imi plac baietii ceva mai golani, chiar daca am avut de suferit din cauza asta, nu pot sa ma indragostesc de un baiat cuminte.

| CookieMonsterOo a răspuns:

Cu parul lung..adica in genul lui justin bieber big grin, ochi verzi sau caprui love struck, sa fie mai inalt decat mine (peste 1.70),sa se imbrace cu stil
-intelegator,fidel, romantic, grijuliu, sa ma iubeasca, putin timid blushing