| jumpno a întrebat:

Mi-am facut o " amica " de curand. I- am spun ca imi place de ea ( ca iubita ) dar nu mi-a spus nici ca si ei îi place de mine dar nici ca nu. Ieri am mers cu ea si niste prieteni in parc si am prinso de pupa cap dar nu a spus nimic. Si de umeri si chiar s-a lasat "moale". Un prieten o tot inerva si celalalt prieten i-a sugerat ca daca o ajut sa il prind ma pupa pe obraz. Ea a spus direct da. Si dupa ce l-am prins fara sa o bata nimeni " la cap " M-a pupat. Dupa s-a apropiat de mine foarte tare. Iei i îi place mult fotbalul si vreo de 2 ori am facut echipe si tot pe mine ma alegea primul ( mentionez ca eram cel mai praf de acolo )

Răspuns Câştigător
| pitikaaluuii a răspuns:

Păi ca sa aflii daca intr-adevar ii place de tine incearca o perioada scurta de timp sa nu ii mai dai importanta si sa te prefaci ca te intereseaza alte fete. Daca si asa incearca sa mentina relatia inseamna ca ii place de tine.(daca iti dai seama ca ii place de tine nu astepta sa faca ea primul pas, fa-l tu!)
Si nu, nu mi se pare amuzant pentru ca doar din chestia cu fotbalul iti dai seama ca ii place de tine si poate fata, vraand sa observi acest lucru a vrut sa te faca sa iti dai seama.(vorbesc din propria experienta.Si eu sunt in aceeasi situatie)

4 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Na bravo fain, si care-i intrebarea?

| IonelaToma a răspuns:

Poate te place, poate nu "fetele sunt imprevizibile. Cel mai bine o intrebi direct daca te place ca tu esti baiatul.

| jumpno explică:

Apropo scuze de greselile gramaticale dar sunt de pe telefon si tastatura are functie de corectare automata si nu prea merge bine

| jumpno explică:

Am spus.1.Ce parere aveti : asa din comportamentul ei s-ar prefacea ca nu ma place sau nu ma place
2. Vi se pare amuzanta faza laughing?