| Luca_Catalin_1995 a întrebat:

Iubesc o fata din clasa cam de 3 luni si nu sunt sigur daca si ia ma iubeste. Vorbesc mereu cu ea dar nu stiu cum sa ii spun pentru ca sunt timit.Cum credeti ca ii pot spune?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Pai ar trebui sa fii direct si sa ii spui ce simti, va fi bine pentru amandoi plus ca vei afla ce crede despre tine poate asat asteapta mult succes

3 răspunsuri:
| anabelisa a răspuns:

Vocea are dreptate.Pentru a afla daca si ea iti impartaseste sentimentele trebuie sa i te adresezi direct, dar intr-un mod frumos, civilizat, si nu intr-un mod obscen, cum vad ca procedeaza majoritatea tinerilor din ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii cumperi o cutie de bomboane si ii lasi un mesaj scurt cu ce ai vrea sa ii spui.

| doggy123 a răspuns:

Iti iei inima in dinti si ii spui. oricum in orice mod ii vei spune raspunsul va ei va fi acelasi ori si ea te place ori nu