| 5123fsda a întrebat:

Luna viitoare va fi ziua de nastere a prietenei mele si as vrea sa ii fac o supriza, ma gandeam sa ii cant ceva la chitara...
Prefer melodiile gen "Vama Veche- Epilog".
Aveti idei ce cadou/surpriza i-as putea face? Problema e ca eu sunt plecat de ziua ei in America asa ca v-a trebui sa filmez ceva de acuma, dar sunt stresat si in pana de idei.
Ma puteti ajuta? Vreau idei de melodii sau alte idei ce s-ar mai putea face, cum sa ii arat cat de mult tin la ea si ca o iubesc enorm!

Răspuns Câştigător
| zerro17 a răspuns:

Salut. Un prieten si-a rugat colegii de munca sa zica: Hei, buna, X sa stii ca Y te iubeste!
Si a facut un filmulet. Tot in America era si el happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca o vei iubi si din America. Nu trebuie neaparat sa-i canti.

| Mussette a răspuns:

Foarte dragut!
Eu chiar m-as inmuia daca mi-ar canta la chitara. puppy dog eyes

| Phini a răspuns:

happy Ai multe variante, vezi ce ii place, combina faza cu chitara cu niste flori, punele sa fie livrate la o data respectiva, nu te oprii doar la chitara, fi cat mai inventiv si surprinzator. Succes!