| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu el...A venit aseara de la discoteca (unde eu nu am mers din anumite motive, insa m-a inteles, nu s-a suparat) si m-a sunat, era vreo 3 jumate, sa ies afara cica, iar eu i-am zis ca nu pot pentru ca taicamiu era treaz, era afara. si a inceput..ca sunt o curva, ca taicamiu pe mine ma pazea, ca nu vrea sa mai vorbeasca cu mine. Cu o seara inainte a oprit o masina in fata portii dar nu ma astepta nimeni pe mine si eu i-am zis treaba asta, m-a crezut atunci..si acum imi baga pe gat. I-am explicat, la telefon, in fel si chip ca nu am pe nimeni si zice ca nu il intereseaza, m-a auzit ca plangeam in hohote si totusi nu ma credea. de ce? l-am tot sunat, dar ii era somn, adormea la telefon, pana cand la un moment dat si-a inchis telefonul si inca nu s-a trezit. ce sa fac sa ma creada? doar nu i-am dat niciodata motive sa se indoiasca de mine. cu vreo 2 ore inainte de asta imi zicea ca ma iubeste si imediat mi-a scos ochii. Cum sa il conving? nici nu cred ca vrea sa ne vedem. de la 4 plang intr-una. stiu ca is o idioata ca ma rog prea mult de el, dar nici nu vreau sa il pierd pentru ca il iubesc si mai ales asa stiind ca nu am facut nimic. Multumesc daca cititi tot.

Răspuns Câştigător
| xCarolina a răspuns:

Tu il iubesti sincer, dar oare el te iubeste la fel? Mie asta imi pare genul de iubire obsesiva, bolnava...pentru ca atunci cand tii cu adevarat la o fata, iti doresti tot ce e mai bun pentru o ea, o respecti si ii acorzi incredere totala.Prin asta spun ca nu o pui sa iasa la 3 dimineata in strada, si, chiar daca nu o iubesti, nu o numesti curva, niciodata, dar niciodata! El nici macar nu te respecta, ce rost mai are sa plangi pentru el si sa il vrei inapoi? Iti poate aduce numai suferinta, pentru ca daca te-a ranit asa o data, o va face si a doua, si a treia.

| tuGatita a răspuns (pentru xCarolina):

Da ai dreptate. dar m-a sunat, vrea sa ne vedem. acum normal ar fi ca eu sa nu ma duc! poate era beat, nici nu mi-am dat seama. acum sa vad pe parcursul zilei ce se mai intampla, daca nu mai bine renunt. ma va cauta daca ma iubeste. Tu ai mare dreptate

| xCarolina a răspuns (pentru tuGatita):

Si daca era beat, va impacati, el bea iar si va certati, apoi tu plangi din nou toata noaptea? Poti sa iubesti o persoana si in acelasi timp sa o ranesti foarte mult.

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Si-o fi gasit una la discoteca!

| tuGatita a răspuns (pentru EmaS):

Nu cred..ma suna din ora in ora (bine, i-am raspuns numai o data)

| tuGatita a răspuns:

Voi sterge intrebarea. mersi tuturor

| tuGatita a răspuns:

Asa e. aveti dreptate, voi tine cont de sfaturi

| lumy4u a răspuns:

E un fraier nu te iubeste, da-l dracu

| Balea_Alina_1996 a răspuns (pentru lumy4u):

Adevărat!

| tuGatita a răspuns (pentru lumy4u):

Mda...adevarat

| EmaS a răspuns (pentru tuGatita):

Nici nu merita sa te consumi, pentru ca inseamna ca nu te iubeste suficient.Eu te sfatuiesc sa nu il mai cauti, din contra sa faci tu pe suparata ca a mers singur la discoteca si daca te iubeste cu adevartat, te va cauta el.