| ANONIM12737 a întrebat:

Mi-a dat block aseară dintr-un motiv aproape inexistent, probabil cu siguranța ca o voi cauta eu după sa ma deblocheze, însă nu am făcut-o. Diseară ne vom întâlni în autobuz cu siguranță, probabil de asta nici nu ma deblochează pentru ca așteaptă sa vada cum decurge treaba în autobuz, sa urc și sa ma așez pe alt loc ca și cum nu exista în autobuz(sau ma fac ca nu o observ) sau sa o abordez? Eu zic ca ar trebui sa rămân indiferent și diseară în autobuz.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ramai indiferent.Priveste-o doar si pe urma aseaza-te mai departe de ea.
O sa inteleaga ca a gresit, daca motivul pentru care ti-a dat block e aproape inexistent.
Nu numai barbatii gresesc, dar femeile abuza de expresia asta!

13 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca aseară nu a avut motiv, eu in locul tau m-aș baga pe autobuz în seamă mai mult ca oricînd. Și, daca as vrea că mă ignora, as renunța să o mai bag in seama.

| RAY a răspuns:

Eu cred ca ești obsedat sexual,dacă Tea blocat adio,adică e cu altul, ele niciodată nu spun iubesc pe altul și te inseala la Sf de relație apoi fuga, sa stij pe viitor, deseară nu o baga în seama, nu sta ma după una ca toate oferă același lucru

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic că nu.

Răspuns utilizator avertizat
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Eu nu înțeleg de ce va întâlniți în autobuz laughing)))

| ANONIM12737 explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Venim amândoi de la munca cu același autobuz spre casa

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru ANONIM12737):

Aaaa acum am înțeles frate

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Pai și dacă bilet ce faci? laughing))

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Și ca să ști o fata o femeie nu-i trebuie motiv sa se despartă de tine o poate face oricând are chef când gaseste unul mai bun.

| MorcovMajestic a răspuns:

Las-o

Răspuns utilizator avertizat
| MorcovMajestic a răspuns (pentru Alex8080):

Te cheama alex bro parere respinsa din start

| whitelore00 a răspuns:

Mda... Eu aș zice daca o vezi îi spui doar buna ce faci și vedem cum decurge situația