| anonim_4396 a întrebat:

O sa-i fac o vizita iubitei mele si ii voi intalni si mama. Aceasta e alergica la polen si nu ii pot oferi flori. Ce altceva recomandati?

4 răspunsuri:
| sonyc3l a răspuns:

Ciocolata

| Okkultist a răspuns:

Trebue sa fi elegant in acest sens si prudent.
Bineanteles sunt foarte multe cadouri ce pot fi oferite inclusiv consumabile sau simbolice.
Pentru mine cel mai frumos cadu, indiferent de imprejurare este o carte.
Te poti ghida dupa preferintele ei si de asemenea dupa hobby-uri!
Ceva ce o poate reprezenta.
Iti recomand un bibelou, un tablou sa exprime arta sau locul ei preferat sau o trusa de machiaj. O mascara eye of horus daca se poate ar fi perfecta integrata acolo.
E totodata un cadou dragut cred eu.
O zi buna!

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa faci o impresie proasta! Trebuie sa pari educat si foarte grijuliu cu fiica ei. Sa zambesti, sa te porti frumos happy
Si mai ales sa fii sincer, cand vorbesti.
Ii poti oferi o cutie de bomboane sau parfum.
O zi faina!

| BiuL a răspuns:

Ciocolata fina.