| Badrock a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat.O cheama Andra.E inebunita dupa el
. Acum vreo saptamana.Baiatul ala se uita dupa alta ^de ce se uita (are sâni).Si toti o striga prin curtea scolii". Andra e suparata.Simtea ceva puternic pentru el.Cand trece pe langa el pune capu in pamant Andra

10 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Deci pune capul in pamant Andra. Hmm, nu stiu ce sa cred. De fapt, care e intrebarea?

| RAY a răspuns:

Se comportanta conform varstei lui, ce ai vrea sa se insoare cu aia?

| Violleta2022 a răspuns:

Si tie ce-ti pasa daca ea este suparata ca baiatul ala nu o baga in seama?
De ce nu-ti vezi de treaba si probleme tale?
De cand te-ai erijat tu in mama Andrei?
Las-o in pace!
baiatul ala nu are ochi pentru ea, probabil ca nu este interesta deloc.
Chestia cu "simtea ceva puternic pentru el" este doar in imaginatia ei si a ta, ca nu poti sa simti ceva puternic cand baiatul ala nu ii este nici macar prieten.

| Doub a răspuns:

Ai o prietenă struţ?

| Divy a răspuns (pentru Doub):

Mooor laughing rolling on the floor laughing

| Doub a răspuns (pentru Divy):

Nu muuuuri

| GreenVoid a răspuns:

Si acum tu ii faci publicitate Andrei, asa i?laughing

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Nu e nimic de facut, daca el nu o place asta e, sunt destui baieti

| Daniel2836 a răspuns:

Care este întrebarea?

| AlexandruBotoaca a răspuns:

rolling on the floor))))))), Da intrebarea unde este?