| america23 a întrebat:

Am avut o relatie cu o fata de 2 sapt. si am avut impresia ca ma respinge. Si ea a luat-o ca pe o despartire. Helpp

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca este prea mult spus relatie la 2 saptamani.
Pai cred ca nu te-a vrut si nu era convinsa va va merge relatia, ori a considerat ca nu ii acorzi atentia cuvenita.
Incearca sa ii dai de inteles ca o vrei in viata ta.
App cati ani ai?
O zi buna sa aihappy

| america23 explică (pentru caramela):

18 am. Din moment ce ne am comibat inseamna ca ma placea...Da nu stiu ce sa ii zic. acum ma respinge cu adevarat

| caramela a răspuns (pentru america23):

Multi inainte, frumoasa varsta...
Probabil ca a vazut ceva la tine si nu ii convine.
De ce nu stai de vorba cu ea? cati ani are?

| america23 explică (pentru caramela):

Mersi frumos big grin.Ea are 17. Pai asta e faza ca nu prea vrea sa vorbim.

| caramela a răspuns (pentru america23):

Ori nu te mai vrea, ori un altul a zambit mai frumoas...

| RAY a răspuns:

Cred ca nu putem discuta despre o relatie daca are doar 2 saptamanii, eu am stat cu o fata 3 luni nici nu se punea vorba de o relatie,prima oara te cunosti cu cineva cateva lunii bune si apoi o relatie, intrebarea ta denota lipsa de maturitate,ratiune,logica multe calitati alfa, o fata vrea un alfa nu un beta, te respinge pentru ca esti ca o surioara masculina pentru ea, sa nu te superi ca nu tio zic de rau, eu am discutat cu multe persoane la viata mea

| T0T a răspuns:

Ea nu și-a dat seama cu cine e și s-a grăbit iar după și-a dat seama că de fapt nu te place. Multe fete sunt imature.

| Fatamuntilor a răspuns:

Poate a gasit pe altcineva, poate ai suparat-o cumva
Aminteste-ti ce gesturi ai facut, chiar si involuntar, poate ai atins-o cumva.