| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am un prieten cu care ma intelegeam f. bine. El e cu un an mai mare decat mine. De mult timp n-am mai vorbit cu el si acum cand il vad doar ne salutam din cand in cand. El este cu niste prieteni mai mari din aceeasi clasa cu el atunci cand iese din clasa si n-am cum sa vorbesc cu el. Ma tem ca o sa ma uite pentru totdeauna. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| EuuRazvan1234 a răspuns:

Du-te la el si baga-te in seama. Nu ai nimic de pierdutwinking Crezi ca te faci de ras, sau ce?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intra in legatura cu el si vezi la ce ajungeti... poate va fi bine poate nu depinde de compatibilitatea voastra.

| neutrino a răspuns:

Deja este prea tarziu.

| GeorgyGirl a răspuns:

Dar ce are daca este cu baieti mai mari de ce nu poti vorbi cu el ca doar nu i deranjezi.eu zic sa vorbesti cu el ca sa nu il pierzi, daca si el isi aminteste cat de bine va intelegeati o sa vrea sa isi petreaca din nou timpul cu tine

| Ionuț_Ionuț_1999 a răspuns:

laughing crede-ma tipule si eu mai dau de ''bulangii'' d-astia, consider ca nu sunt prieteni pe care te poti baza, stai chill nu cred ca e singurul tau prieten incearca sa discuti cu el ..sa-l intrebi daca are vreo problema cu tine, daca e suparat... faceti ceva obisnuit, iesiti pe afara ca, camaraziiwinking faceti chestii normale... funda?

| strike118 a răspuns (pentru Ionuț_Ionuț_1999):

Nu e suparat, asta se vede clar ca lumina zilei (scuze ca am uitat sa precizez tongue ) dar faza e ca nu avem timp cand sa mai discutam fiindca avem treaba, e si scoala etc...

| ciocolatata11 a răspuns:

Si mie m-i s-a intamplat...era cu un an mai mare si acum el a plecat la liceu si l-am pierdut...era mereu cu colegii sai si imi era rusine sa vb cu el si acum a plecat deci iti recomand sa vb cu el si dacs va intalniti pe hol, nu ezita sa vorbesti cu el...adaca aveti subiect ai putea sta toata pauza cu el.