| anonim_4396 a întrebat:

Doresc niste pareri, opinii
Care este modelul vostru? Spuneti cateva cuvinte
1. Un membru al familiei (Parinti, rude, frati, surori)
2. Eu sunt modelul meu (nu am model)
3. Un actor, cantaret, persoana importanta
4. Alte persoane din viata mea

Multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Da,i-am marturisit ca e modelul meu, ca il admir mult si ca e un prieten minunat, o persoana foarte importanta in viata mea! Iti recomand sa faci si tu acelasi lucru, sa-i spui doamnei respective ca e modelul tau si cat de mult inseamna pentru tine sfaturile si explicatiile ei! E important sa ne marturisim sentimentele si recunostinta pentru persoanele dragi sau cele care ne ajuta in vreun fel. O saptamana frumoasa iti doresc si eu tie!

4 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Salut! Nu am un singur model, am invatat multe lucruri de la diferite persoane din viata mea, incepand cu parintii mei minunati, continuand cu unii profesori din liceu, apoi cu altii din facultate, cu prietenii mei si cu unele personae din mediul public(destul de putine, ce-i drept). Daca ar fi totusi sa aleg o singura persoana care sa reprezinte modelul meu in viata, acesta ar fi prietenul meu cel mai bun. E o persoana aproape perfecta, de la care am invatat muuulte lucruri atat in plan personal, cat si profesional(e si mai invarsta decat mine cu 19 ani), e un adevarat domn, e cult, citit, elegant, distins, rafinat, are un suflet cald si e un profesionist. Dar tu ce model/modele ai?

| anonim_4396 explică (pentru Cameliapantiru):

Salut! E foarte frumos ce ai scris aici, si ma bucur pentru tine. Si eu am modele, nu doar un singur model. De aceea am si pus aceasta intrebare, credeam ca sunt multi care au doar un singur model, dar se pare ca avem mai multe happy. Sincer eu inca ma mai gândesc cine imi este model in mod oficial (cum zic eu) dar in acest moment as putea zice ca modelul meu este o doamna psiholog care m-a invatat multe lucruri, mi-a explicat. E foarte profesionista, amuzanta si buna. Chiar ii voi marturisi si ei acest lucru. Eu te mai intreb ceva, tu prietenului tau cel mai bun i-ai marturisit ca este modelul tau? happy

O saptamana frumoasa sa ai!

| Cameliapantiru a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,i-am marturisit ca e modelul meu, ca il admir mult si ca e un prieten minunat, o persoana foarte importanta in viata mea! Iti recomand sa faci si tu acelasi lucru, sa-i spui doamnei respective ca e modelul tau si cat de mult inseamna pentru tine sfaturile si explicatiile ei! E important sa ne marturisim sentimentele si recunostinta pentru persoanele dragi sau cele care ne ajuta in vreun fel. O saptamana frumoasa iti doresc si eu tie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai scrie nimeni nimic?

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Daca as avea un model ar fi o persoana libera, caruia nu ii pasa de parerea nimanui, creativa si independenta.Am vazut persoane de genul asta si cred ca ele ar fo modelele mele.