| G0AHEAD a întrebat:

Ati asociat vreodata prieten/a/ul vostru cu un cantaret sau actor? De ce mi se intampla asta? Mereu cand mi-a placut de o persoana ba seamana cu un actor sau cantaret... si acum imi doresc ca viitorul meu prieten sa semene cu un cantaret! E ceva inneregula cu mine?

Răspuns Câştigător
| nicoleee30 a răspuns:

Nu, chiar deloc! Si eu patesc exact la fel ca tine laughing Si mi se pare chiar interesanta chestia asta si foarte distractiva si creativa happy Eu iti doresc bafta in gasirea prietenului care sa semene cu un cantaret si sper sa fie la fel de dulce si placut in caracter cum ii si la infatisare! :*

1 răspuns:
| AnemonaP a răspuns:

No,e ceva de imaginatie,e bine ca o ai bogata,inainte imi asociam prietenii cu alti baieti, si acum, cand vad un baiat, seamana cu un fost, nu este nimic in neregula cu tine.esti perfect normala.Nu mai bine iti doresti ca viitorul tau prieten sa fie un cantaret si sa semene cu un fost? Jk. Sper sa semene, succes.