| Adytza551 a întrebat:

Salut in ajunul de craciun am facut sex cu prietena mea, am facut sex protejat folosind prezervativ "Durex", nu am terminat in ia cand am simtit ca ejaculez am scos si am ejaculat afara, dar ia imi spune a 2 a zi ca a vomitat, o doare capu si burta, nu cred ca e normal odata ce m-am protejat si nu mi-am dat drumul in ia si chiar daca era spart prezervativu tot nu trebuia sa ii fie rau ca nu mi am dat drumul in ia, mentionez ca si eu si ia am fost virgini avand varsta de :Ea 16 anii eu 18

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ai pus intrebarea asta de 4 ori, chiar nu esti multumit de raspunsuri? chiar crezi ca dupa sex ai imediat simptome de sarcina? e clar ca organismul ei sufera modificari in urma inceperii vetii sexuale.iar daca nu esti raspunsurile noastre, poate face un test de sarcina dupa 14 zile de la actul sexual
O zi buna)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai corpul ei sufera schimbari din cauza sexului. Nu iti fa griji nu e insarcinata

| Ddeliaa a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata imediat dupa actul sexual. happy

| Cristyan21 a răspuns:

Sintomele nu apar imediat dat fii virgini cum mama naiba sa ramai insarcinata rolling on the floor corpul ei sufera schimbari si de asta i-a fost rau...

| Musat_Sergiu_1994 a răspuns:

Stai linistit este din cauza dezvirginarii happy nu ai de ce sa iti faci griji... si daca era sa o lasi insarcinata cum au spus si ceilalti nu se vedea imediat...deci stai linistit si fa sex in continuare