| Adytza551 a întrebat:

Salut in ajunul de craciun am facut sex cu prietena mea,am facut sex protejat folosind prezervativ "Durex", nu am terminat in ia cand am simtit ca ejaculez am scos si am ejaculat afara, dar ia imi spune a 2 a zi ca a vomitat, o doare capu si burta, nu cred ca e normal odata ce m-am protejat si nu mi-am dat drumul in ia si chiar daca era spart prezervativu tot nu trebuia sa ii fie rau ca nu mi am dat drumul in ia, mentionez ca si eu si ia am fost virgini avand varsta de :Ea 16 anii eu 18

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca o doare burta inseamna ca ii va veni ciclul, insarcinata nu este

| Nu a răspuns:

Sa manance mai putine sarmale.

| M25M a răspuns:

Nu are cum sa fie insarcinata din ceea ce spui, nu iti face griji pentru asta.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa-i cumpere un test de sarcina, asa va fi sigura.
Dar din cate spui tu, nu cred ca e insarcinata.

| SefaTa97 a răspuns:

Bună.
Consider că totul este de natură psihologică.
Din cauza fricii, poate a mâncat şi ceva ce nu i-a priit. Chiar dacă ar fi fost însărcinată, deşi nu cred, stările de sarcină nu ar fi apărut a doua zi.
O zi bună!