| Anonim89960 a întrebat:

Am avut un vis ciudat.
Am visat ca am gasit 2 porumbei albi.Am intrebat
lumea ca acui sunt porumbeii insa nu erau a nimanui.
Asa ca m-am gandit sa ii fac cadou iubitei mele.
I-am pus intr-o cutie si i-am dat cadoul.
In cutie nu erau porumbeii ci era un bilet asa ca eu
am fugit repede in bucatarie si am picat jos.
Au aparut doi oameni in alb care m-au luat si m-au dus undeva habar nu am unde ca totul era alb insa puteam sa imi vad iubita si ea a plecat in bucatarie si m-a gasit jos si a inceput sa planga. sad
Ar putea fi o despartire sau ce ar putea fi?
O iubesc prea mult sad
P.S. : Am visat visul dimineata la 11 si la 12 m-am trezit.
Funda. Va rog ajutati-ma nu vreau sa imi pierd iubita sad

Răspuns Câştigător
| Filip23 a răspuns:

Esti religios? Eu n-am visat niciodata tonuri albe. Poate ai o minte curata.

Sunt curios ce fel de viata ai, de ai avut un astfel de vis.

Eu zic sa nu te atasezi prea mult de o fata, oamenii sunt schimbatori azi.

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, nu te ingrijora.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu inseamna nimic.
Probabil iti este frica de moarte si de faptul ca te-ai putea desparti de prietena ta.
De asemenea poate fi vorba de un film pe care l-ai vazut sau o poveste asemanatoare pe care creierul tau a intrepretat-o sub forma acestui vis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele nu se leaga de ceea ce va fi ci de subconstientul tau. Poti simti tu ca e ceva in neregula si tie frica.