| Carlitos121421 a întrebat:

Salut, TPU... am ramas cu,, ochii in soare ca sa zic asa", si nu stiu cum sa reactionez. Sunt in clasa a 12-a iar de 2 ani de zile,,,vorbesc cu o fată", ne mai întâlnim pe la petreceri, mai alergam seara impreuna( ea e la facultate la medicina si când mai vine pe acasa, ne mai întâlnim). Vinerea asta chiar ne-am intalnit la un majorat. am stat, am dansat, am povestit una alta( ce mai face cum e. cum e cu facultatea). Ii povesteam de dans( nu i-am spus direct) si mi-a spus discret,,, asta e un apropo sa dansam" si i-am zis ca da, si a acceptat. Ea are prieten din cate stiu, si nu am indraznit sa ii spun daca ar dori sa fie prietena mea.(nici nu cred ca era cazul), Când ne întâlnim, ne salutam mai mult decat niste simpli prieteni. Ce credeti, va putea sa fie ceva vreodata intre noi? Cum trebuie sa abordez problema?( cateodata sunt mai timid de felul meu) Multumesc! sad sad

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Orienteaza-te spre domnisoare de varsta mai mica sau cel mult egala cu a ta. Fata te tine in sah daca zici ca are si tovaras. Mergi mai departe.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sincer, eu nu cred ca te place. Cred ca e constienta ca o placi si cumva se simte superioara si datorita varstei si atunci isi permite sa se joace de-a femeia fatala cu tine. laughing Cred ca te vede mai mult ca pe un catelus dragalas, scuza-ma ca-ti zic. Deci nu, nu prea cred ca vor fi sanse.
Si in plus, ia-o pe alta parte. Are prieten si se comporta asa cu tine. Esti constient ca daca ar fi prietena ta ar face asa probabil cu alti baieti in lipsa ta, nu?

| Mussette a răspuns:

E cam pierduta situatia. Ea e la distanta, mai mare, studenta, nu mai are mintea de licean. Uita-te la o fata de varsta ta, nu tanji dupa ea.

| SARKAN a răspuns:

A....nu e mai mare ca tine automat are experienta de viata mai mare si stie cum sa trateze problema.nu iti fa iluzii degeaba.ai fost vreodata intr-un campus studentesc? acolo sunt barbati si femei cata frunza si iarba de ce ar accepta un pusti? cauta pe altcineva

| Andreyna4 a răspuns:

Nu astepta dupa ea, mai sunt fete, orienteaza-te spre fete mai mici sau de varsta ta.