| Majestyero a întrebat:

sunt intr-o situatie atat de ciudata, un baiat( cel din intrebarile mele anterioare) a venit cu chiatara la scoala ( am inteles ca aveau un fel de actiune in clasa care implica talente gen muzica actorie ) si eram in curtea scolii si el vine din spate cantand la chitara ..cred ca ceva de Bruno Mars si se tinea dupa mine (wtf) si imi canta si i.am spus sa se opreasca apoi m-a pupat pe obraz si a plecat continuand sa cante era cu mai multi baieti. Doamne a fost asa ciudat si mi-a fost si jena la un moment dat, si acum sunt in stare de soc pentru ca stiti cum e ...si vorba circula si nu vreau sa ma creada toti panarama sau ceva pentru ca eu nu am nici o vina ..si daca afla unul din parintii mei m-am ars.Ma simt ciudat totusi ca spun toatr astea pe TPU dar nu am cui prietrna mea "cea mai buna" cu care ulterior m-am certat m-a lasat balta tot din cauza acestui baiat si presupunerile ei "geniale" deci ce imi sugerati sa fac nu vreau sa fiu vazuta naspa in scoala

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

Stai linistita nu ai nici o vina, parintii nu iti vor face nimic daca le explici si au atata minte in cap sa te creada. Despre baiat nu stiu ce sa iti zic, poate face misto de tine daca era cu alti baieti. Cel putin eu nu as incerca sa ma dau la o fata cu turma de handralai dupa mine.

6 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Sincer eu nu prea inteleg ce este asa de jenant sa vina un baiat si sa iti cante la chitara sau poate nu am inteles eu intrebarea.
Daca vrei sa te ajut adauga-ma pe mess : cs_truth@yahoo.com si explica-mi povestea sa inteleg ca nu prea am inteles.

| Jijell a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaa adica stai putin... (română mode on). Să fii văzută ca o panaramă de părinţii tăi pentru că te-a pupat un băiat pe obraz? Ce-aţi fumat, că vreau şi eu! laughing

Mi se pare un joc tipic adolescenţei, nu e nimic rău în asta. Şi sunt sigur că prietenii tăi şi părinţii tăi ar înţelege asta. Prietena ta cea mai bună, scuze că zic aşa, dar nu prea o duce mintea, dacă nu mai vrea să vorbească cu tine pentru o întâmplare din asta.

| Majestyero explică (pentru Jijell):

Scuze ca nu ai inteles laughing sunt de foarte mult timp in Germania si am cam uitat ...imi cer scuze.

| Phini a răspuns:

Keep calm, prefate indiferenta, precum nici nu s-ar fi intamplat, si vezi-ti in continuare de treaba. o sa se uiute repede happy tineretul!

| Majestyero explică:

Scuza-ma, de ce te inscrii singur la cuvant te-a bagat cineva in seama? Eu inteleg cand esti prost dar nu face public astawinking

Răspuns utilizator avertizat