| Estera1 a întrebat:

Cand iti dai seama ca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| catalinnaelena a răspuns:

-cand cauta sa stea cat mai mult cu putinta in jurul tau
-ii place compania ta
-te abordeaza mai des, cautand tot felul de subiecte de discutii cu tine, sau diferite modalitati de a se baga in seama
-iti cere numarul de telefon
-iti face complimente
-iti cere pareri cu privire la ceva anume
-iti sare in ajutor, cand e nevoie etc
ar mai fi si altele, dar cam atatea mi-au venit in minte big grin
o spun din propria experienta tongue

6 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Atunci cand vezi ca se poarta mult mai frumos cu tine, decat cu ceilalti din jurul lui, si ca iti acorda o mai mare atentie tie, decat celorlalti prieteni.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu imi dau seama ca un baiat ma place atunci cand imi da diferite semne...
O zi buna!

| JustDreamDnd a răspuns:

Trimiti un prieten (a) sa vb cu el si ii spui ei sa nu spuna ca sunteti prietene. Ii spui prietenei tale sa intrebe daca te place si daca spunde da ai aflat big grin

| Comandorul a răspuns:

Uneori se poate comporta exact invers decat cum te-ai astepta. Baietii, putini mai orgoliosi din fire, au obiceiul prost ca atunci cand le place de o fata sa incerce sa arate exact opusul. Poate parea distant, poate evita sa-ti intalneasca privirea, dar va incerca intotdeauna sa comunice prin maniere indirecte, sau chiar sa ceara ajutorul altora.

| d3nysook a răspuns:

Pai atunci cand se comporta frumos cu tine sau cand intra in vorba cu tine sau este de aceeasi parere cu tine (adica iti da mereu dreptate)depinde...Eu imi dau mereu seama cand ma place un baiat rolling on the floor)) si de obicei baietii reactioneaza asa!

| chiffy a răspuns:

Sunt mai multe cazuri, poti vedea dupa privirea lui, dupa felul in care se comporta fata de tine..cum zice si CATAELE cand cauta sa stea cat mai mult in prezenta ta. cand iti trimite mesaje peste mesajebig grin in cazul in care are numarul tau.si in primul rand depinde de felul in care stie sa se exteriorizeze.