| Culcat2u a întrebat:

Salut tpu.Credeti ca e grav dacă pana la 16 ani n am avut decât o relație și aia mai mult la mișto?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e deloc grav. Dimpotriva.

| Simpatic a răspuns:

Nu este nimic grav!
sunt aici useri care la +20 de ani nu au avut macar o relatie
nu te pacineta si nu te stresa din acest motiv!
nu intotdeauna ce este mult este si bun, ti-o spune unul cu multe relatii
mai castigati sunt unii care si-au cunoscut iubita in gimnaziu si au ramas cu ea formandu-si o familie cu acte etc, decat sa schimbi relatiile si sa ajungi sa traiesti in concubinaj laughing

| Culcat2u explică (pentru Simpatic):

Mda doar ca ideea e ca cam toți de vârsta mea pe care i stiu au și asta sincer ma pune pe ganduri

| Simpatic a răspuns (pentru Culcat2u):

Nu te pacinta ti-am zis, esti tanar 16 ani, nu e capat de lume!

| Violleta2022 a răspuns:

Grav este daca ai peste 25-30 de ani, ca la 16 anisori esti inca copil adolescent, care nu are decat amicitie de copii, joaca, barfa, alergat, glumit, nimic serios.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e deloc grav big grin
Ba chiar poate fi de bine, in anumite circumstanțe

| Lukasssz a răspuns:

Nu e nici o problema esti Inca tanar

| Celdrept a răspuns:

La 30 îți poți pune întrebarea asta nu acum.

Răspuns utilizator avertizat