| anonim_4396 a întrebat:

Fratii mei gemeni mai mici vor avea ziua de nastere in cateva zile iar eu am ramas in pana de idei. Nu stiu ce sa le i-au. Mereu impart orice primesc, nu conteaza daca e vorba de o jucarie, bluza sau ceva dulce, impart totul intre ei. Trebuie sa fie ceva legat de super eroi, dar nu ceasuri, bratari, haine, sau figurine, au destule deja. Orice idee este bine venita.
Multumesc anticipat si imi cer scuze daca categoria este gresita, inca incerc sa ma obisnuiesc cu TPU.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să le iei un puzzle (poate, vei găsi și cu supereroi), puțin mai complicat, dacă chiar vrei să le dai de lucru, fiindcă le vei stârni interesul. E un joc interactiv, distractiv, iar în felul acesta, frații tăi îi vor aranja/completa împreună piesele.

5 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

* le iau

| LunaInTheWonderland a răspuns (pentru sabin89):

Multumesc pentru corectare si scuze de greasela happy

| KillMePlease a răspuns:

Ia-le o păturică...
Câţi ani au? Dacă ştiu să citească le poţi lua nişte cărţi sau benzi desenate.

| LunaInTheWonderland a răspuns (pentru KillMePlease):

Au 8 ani, stiu sa citeasca si crede-ma ca au camera plina de benzi desenate. Niste carti legate de astronomie ar merge, sunt pasionati de asa ceva dar nu stiu nici o astfel de carte pentru copiii.

| KillMePlease a răspuns (pentru LunaInTheWonderland):

Atunci cel mai frumos cadou e iubirea pe care le-o oferi.