| Girleanu_Adi_1997 a întrebat:

SALUT TPU

Peste 10 zile este aniversarea parintilor mei (21 ani de casnicie ) si nu stiu ce as putea sa le fac cadou.

Cine imi poate da niste sfaturi cam ce sa iau?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cadourile pentru aniversarea casatoriei sunt in general bunuri de uz comun; seturi de pahare din cristal eventual, masina de paine, robot de bucatarie, etc. Avand in vedere varsta ta si veniturile care cred ca sunt reduse cred ca potrivit ar fi o sticla de sampanie si un buchet de flori pentru mama-e ok sapte garoafe de exemplu.

7 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Daca ai bani, cauta sa cumperi ceva care sa le fie folositor ambilor sau ceva care sa-l tina in casa si cand il vad sa spuna uite e de la baiatul nostru.E cam greu de dat sfaturi, depinde de gusturile lor, de ce bani ai tu....in principiu un buchet de flori mamei nu strica iar tata trebuie sa stii mai bine cei place.

| lumy4u a răspuns:

Depinde ce bani ai, frumos ar fi pentru aceasta ocazie sa le platesi o cina romantica la un restaurant

| danailie2004 a răspuns:

Cum zicea cineva mai jos, de aniversarea casniciei se ofera, de obicei, cadouri pentru casa. Vezi ca toate site-urile de cadouri au o rubrica intitulata astfel. Eu am gasit chestii dragute pentru ai mei pe http://www.cadouridecoratiuni.ro/cadouri-pentru-casa.html/filtru-stoc
Spor si la multi ani alor tai!

| Visi_Vlady_1990 a răspuns:

Sunt un batran si o batrana care stau pe o banca. Batrana parca si croseta.
Sunt foarte frumosi!

| ally121 a răspuns:

Poti sa le cumperi o decoratiune sau ceva folositor amandorora.