| anonim_4396 a întrebat:

Scuze daca am gresit categoria. Am o "prietena" cu care am fost colega 5 ani la scoala. In acei 5 ani ea s-a lipit de mine si.nu ma mai lasa in pace deloc. Dupa scoala telefoane, si tot asa. Din a 6-a m-am mutat la alta scoala. Fata aia a ramas tot acolo, si in fiecare zi nu pot veni linistita de la scoala pentru ca ea ma asteapta in fata scolii. Si vine dupa mine pana in fata blocului si ma tine la povesti. Si acum vrea sa se mute cu mine la scoala.

Chestia e ca totdeauna era mai ciudata, stresata, si complexata.
Eu ma intreb... o fii lesbianca? Ei nu i-au placut baietii niciodata, nu statea cu ei niciodata in pauze, numa se tinea dupa fete. In special dupa mine. Cum era ea asa mai ciudata... deci credeti ca e lesbianca? Funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Si daca te lasa pe tine are pe altcineva? Poate s-a atasat foarte mult de tine.Si e destul de naspa sa te atasezi de cineva si acea persoana sa nu vrea sa te bage-n seama.
Nu inteleg de ce te deranjeaza ce face.Din cate ai spus mi se pare o persoana buna.

| zurick a răspuns:

O iei de manuta si-i spui adevarul fara ocolisuri.(ai grija sa fii subtila)Daca nu poti sa-i spui adevarul in fata scrii tot pe o foaie si cand o vezi i-o dai si pleci.Nu cred neaparat ca-i lesbi...(o poti intreba daca vrei, eu personal nu cred)

| NuAmNumeLOL a răspuns:

Si nu ma lasa in pace cu mesajele... si acum mi-a trimis: "Salut"

| PufficaPoop a răspuns:

Nu ne-ai precizat varsta...dar lesbi poate fi (intreband-o suptil, mai bagi ceva de la tine )sau poate te crede o prietene foarte buna de care nu vrea sa se desparta.Din punctul meu de vedere cred ca trebuie sa -i explici situatia si ei dar fara sa o jignesti si daca asta nu merge sa nu o mai bagi in seamaa. Sper ca te-am ajutat. Funda?