| bogdan324 a întrebat:

O fata din clasa mea e cam ciudata si disperata,deci s-a mutat la noi in scoala si inainte ma facea tocilar la fel cum fac restul colegilor mei(fraieri) si dupa un timp ma tot urmareste,e precum o capusa in pauze,eu ii zic: ce tot vrei fa? nu vreau sa fiu cu tine,curva ce esti!(scuze de limbaj,dar aveam nervi) dar tot nu ma lasa in pace, avem un coleg pe nume Daniel dar noi ii zicem parizer...ca ii gras...nu il deranjeaza,in fine,el se tinea dupa fata aia nebuna si aia zicea:dispari, grasane!(ca sa stiti de ce o fac curva).Ce sa ma fac cu nebuna aia?

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Vrea doar sa te enerveze man. Nu o mai baga in seama si o sa te lase. Daca vorbeste cu tine nu o baga in seama, fa tot ce iti sta in putere sa nu o bagi in seama. Nu o mai injura, nici sa nu te mai uiti la ea, astfel nu o sa poata sa zica dirigintei ca i-ai facut ceva, din moment ce nu o bagi in seama deloc nu ii faci nimic. Daca te intreaba cineva de ce nu o bagi in seama zi-le ca ''nu merita atentia mea''. Daca nici asta nu merge sa imi zici ca stiu ce ai mai putea sa ii faci.

| bogdan324 explică (pentru William):

Da,dar fii atent la o faza, nebuna minte ca i-am facut cate ceva, chiar daca nu i-am facut nimic, si colegii ii dau dreptate minciunii ei, desigur ca nu au scapat din mana mea fara botul spart.

| William a răspuns (pentru bogdan324):

Continua sa o ignori doar pe ea, cu colegii tai vorbeste frumos si nu ii supara chiar daca ei te supara pe tine.

| bogdan324 explică (pentru William):

Da,o sa fie greeeeu sa ma abtin, in plus aia au invidie ca am note bune, spre ex:
profu: costache 3, mihai 10, daniel 5 etc
colegii: fitiar tocilaru a ***** sa fii
mihai: sa te vedem la bataie sau ciocu mic
apoi toata satra incearca sa sara pe mine, asa s-a intamplat mai mereu...

| William a răspuns (pentru bogdan324):

Ghinionul tau daca esti intr-o clasa de ofticosi. Cat mai ai pana termini liceul sau cls a 8-a?

| bogdan324 explică (pentru William):

Acum sunt clasa a 8-a...anul viitor merg la liceu si scap de sclavii astia

| ThaPower a răspuns (pentru bogdan324):

Sora mea are 15 ani și este deja la liceu și în decembrie face 16 ani!