| ExDark123 a întrebat:

Salut varamiu ma enerveaza la culme sa ii fac sv de minecraft i-am facut dar acum vreai sa ii bag plugin sa ii fac sv tare cum pot sa scap de el ca numai de minecraft ii pasa

Răspuns Câştigător
| alphaflash a răspuns:

Pai tu poti sai faci un server pe bukkit e simplu daca vrei contacteaza-ma la gaby.gb97@yahoo.com

15 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Da el nu isi poate face singur?
Zii frate sa te lase in pace...

| ExDark123 explică (pentru spaghetty):

Sa vezi cum face toata ziua cand ma cheama la el numai cu sv inecepe

| ExDark123 explică (pentru spaghetty):

Nu pot asta te enerveza cu sv pana ii fac

| Mihai089 a răspuns:

Sunt cateva metode
1. Cautai un sv deza facut
2.Aratai un joc care sa ii placa mai mult decat minecraft
3. Spune-i frumos sa te lase in pace
4 Poti rezolva prin violenta laughing
5.ii poti face pe plac

| ChidoriKing a răspuns:

Cere-i bani...eu nu i-as face nici surorii mele pe gratis.Asa te alegi si tu cu cevawinkingDaca nu, ii zici "Frate stii ce? Daca vrei server asa de mult, uita-te si tu la niste tutoriale." Sper ca te-am ajutatwinking

| ExDark123 explică (pentru ChidoriKing):

Nu merge ma cu bani ca asta e egoist mare si el numai se joaca si vrea altcineva sa ii faca treaba ca asa i-a facut taicasu

| Alchemy a răspuns:

1. cauti server deja facut
2. il pagi intr-o comunitate care sa-l ajute

| ExDark123 explică (pentru Alchemy):

Ma asta vrea sa aiba propriu sv si la mc se sperie si de zombi ie frica sa iasa noaptea din casa

| AndreiBossul1998 a răspuns:

Varu tau e prea prost pentru minecraft. Spune-i sa incerce ceva potrivit pentru inteligenta lui redusa ( Metin2 / CS / SAMP )

| minealex224 a răspuns:

Frate eu am experienta 100%in bukkit

| VIPGl3Rio a răspuns:

92.80.86.7:25565 Pe 1.7.2
Server Deschis Now!
Host 12/24.
Si pentru Cei care Jooaca Cs Va Invit PE Best.SelectivFm.Ro

| StefanAlexLuca a răspuns:

Frate invatama si pe mine terog ca nici eu nu stiu happy teroooog ajuta-ma si fami un server

| ExDark123 explică (pentru StefanAlexLuca):

Oke da nu stiu bukkit

| StefanAlexLuca a răspuns (pentru ExDark123):

Mersi frate chiar am nev

| minealex224 a răspuns (pentru StefanAlexLuca):

Daca vrei te ajut eu cu serverul am 100%exp in bukkit