| Nustiucinece a întrebat:

Salut, vi se pare normal ca mama sa nu mai vorbeasca cu mine si sa nu imi mai faca de mancare doar pentru ca i-am tinut partea lui tata cand sau certat laughing?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

E vina ta daca nu te-ai gandit pana la capat laughing
Eu stiu sa-mi gatesc singur daca e nevoie, cu toate ca la mine nu e cazul, fac asta doar din cand in cand in semn de apreciere pentru parinti ca sa se mai odihneasca si ei.
Asta e, sa-ti gateasca tatal tau! smug Daca nu stie sa gateasca atunci nu te lasa sa mori de foame stai linistit, nu e absurda. Iti da de mancare dar nu face ceea ce vrei tu sa mananci, ghinion data viitoare sa stii sa-i tii partea chiar daca nu a avut dreptate.
Esti singur la parinti? Eu sunt. Mereu parintii iau deciziile importante dar la asta nu s-au gandit. Atunci cand sunt 1 vs 1, cine are drept de veto? Copilul...
Noi decidem cine are sau nu dreptate. Asa ar fi 2vs1. Mama ta e doar suparata, repet nu te lasa sa mori de foame rolling on the floor

| Nustiucinece explică (pentru RainmakerX):

Stiu sa gatesc dar lenea e mare.

| RainmakerX a răspuns (pentru Nustiucinece):

rolling on the floor Inteleg...Ce pot sa spun? Faci sandvisuri (alea le faci in cateva minute) rolling on the floor

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, cum poate să facă așa ceva.
vin să-ți gătesc ceva? rolling on the floor

| Nustiucinece explică (pentru anonim_4396):

Da, te rog laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nustiucinece):

Ceva preferințe? thinking

| Nustiucinece explică (pentru anonim_4396):

Piept de pui cu sos de ciuperci :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nustiucinece):

Eu mă retrag.
prea complicat laughing