| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati avut norocul ca bunicii vostri (cuscrii) din partea parintilor sa se intalneasca la sarbatori, zile de nastere? Se inteleg bine ei intre ei? Eu din pacate nu am avut aceasta sansa sad

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu s-au certat niciodată dar nici nu vorbesc, se evită una pe alta*bunicile* (bunicii mei au murit)... Nu am petrecut niciodată împreună, o singură dată s-au întâlnit după nunta părinților mei, la înmormântarea unchiului meu... în rest, nimic.
Te înțeleg, este un sentiment nașpa. -.-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,am bunici. Bunicul meu din partea tatalui traieste cum poate, bunica din partea tatalui o murit de cancer, bunicii din partea mamei ma urasc si nu vor sa stie de mine. Done!

| Black00 a răspuns:

Stai calm, nici la mine nu e asa, s-au intalnit de vreo cateva ori, nu trebuie sa te intristezi din cauza asta

| LunaLuna a răspuns:

Bună, la mine se înțeleg foarte bine și chiar se întreabă unii e alți, imi pare rau ca nu e asa și la tine