| Cristian19851234 a întrebat:

Salutare dragilor, pe scurt am o iubita de 3 saptamani de care imi place, DOAR ca vorbeste muult si ma oboseste, si ma face sa ma indeprtez de ea, mie imi place sa folosesc timpul mai util decat sa stau la taclale cu orele pe subiecte care chiar nu ma intereseaza..am incercat sa inchid subiecte ca sa mai scurtez din vorba..nu vreau sa se supere imi place fata dar asta cu vorbitu nu, chiar ma oboseste.ce as putea sa fac sa functioneze relatia? Astept raspunsul vostru nerabdator si multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa vorbesti deschis cu ea si sa=i spui ce te nemultumeste.In caz contrar relatia voastra nu va fi una de durata.

| Cristian19851234 explică (pentru pisoias):

Multam pentru raspuns

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eh, ce sa facem? La tati ni-i greu...

| onitza455 a răspuns:

Iubita ta se comporta asa deoarece încearcă sa caute subiecte de vorbit. Odata ce tu nu ii dai atentie si ii spui ca nu iti plac astfel de subiecte, ea poate te va intelege,