| IonelaaaS a întrebat:

Sarbatoriti >valentines'day?: daca da cum?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da...o cina romantica la un restaurant iar restul e... tabu

| andrei a răspuns:

O sarbatoare de rahat importata doar pentru profitul magazinelor.

| CityOfSatan a răspuns (pentru andrei):

Mda.E o sarbatoare comerciala.

| CityOfSatan a răspuns:

Pentru mine e o zi ca oricare alta.

| Dariusuu a răspuns:

Nu, dar nu e mare paguba.

O zi buna.

| AtateaConditii a răspuns:

Da, normal numai eu si calculatorul toata ziua e a noastra laughing.

| TashaUhm a răspuns:

La maxim! Dorm pana la 11, merg la scoala, vin acasa si iar ma bag la somn!laughing

| Isabella95 a răspuns:

Din pacate nu, urasc aceasta "sarbatoare" poate si din motivul ca niciodata nu am avut prieten in perioada aceasta, am fost singura, exact ca acum!

| SmileAgain a răspuns:

Nu sarbatoresc, mereu am urat aceasta sarbatoare. Ea s-a extins la noi in Romania doar pentru partea comerciala. Doar cu totii stim ca de valentines day indragostitii isi cumpara mai de care cadouri etc, astfel cei de la tarabe, florarii si magazine vor avea un profit ridicat.Mie mi se pare ca aceasta sarbatoare este total inutila.