| Exilee a întrebat:

Fetelor, iesiti cu mine astazi de valentines'day in preajma Parisului? rolling on the floor

51 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Care Paris? Ala de pe google maps?

| LoveSleep a răspuns:

Vechiul meu prieten, ce mai faci?
Eu sunt băiat cred, da vin eu cu tine.
Dacă dai și tu o bere...
Rămân dator.

| Exilee explică (pentru LoveSleep):

Baietii nu iubesc somnul, nici macar daca sunt gay. Ei sunt mereu preocupati de imaginatia lor, daca stii cum zic.

| Exilee explică (pentru LoveSleep):

Sa aduc o galeata pentru a te stoarce si pe tine? rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns:

Mă jur c'am avut 3 0rgasme când am citit.
Replicile tale exorbitante fac ca becul din cameră să clipească excitat.
Nu cred că mai am răbdare, vreau să zbor către stele!

| Doub a răspuns:

Daca imi iei ciocolata, da. ^_^

| Exilee explică (pentru Doub):

CUm sa nu? Ma gandeam chiar la un menaj cu tine.

| Doub a răspuns (pentru Exilee):

Nu e nevoie. Eu vreau ciocolata.

| Exilee explică (pentru Doub):

Nu ca si-asa ai probleme cu cantarul.

| Doub a răspuns (pentru Exilee):

Off, de unde stii? I don't want to see

| Exilee explică (pentru Doub):

Esti dozata in zaharide. CUm sa nu intuiesc ca-ti apare si cnp-ul pe cantar?

| Doub a răspuns (pentru Exilee):

"Cum sa nu intuiesc"- Mno, ai intuit prost.sad

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu, pa

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Ce raspuns laconic. Adevarul e ca nu stiai cum o spune mai bine despre hormonii din tine care colcaie dupa mine rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Dar vai, nu!
Cum ti-ai dat seama?

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Ma poti trage pe nas?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Mi te pot injecta in vene?

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Venele dreneaza sangele la inima, deci daca asa-mi pot gasi un salas intre atriile tale da. Si... zici ca la fiecare bataie a inimii tale, ea rosteste numele meu? rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Exact, nu o puteam spune mai bine. Esti ca un drog pentru mine. Ma faci sa vreau sa zbor printre stele
Hahahah, ce amuzanta a fost asta. Nu prea. Scuze

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Nu te desconsidera. Te fac eu sa zbori pentru stele chiar si daca nu voi avea efecte halucinogenice.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ai face asta pentru mine? Ce dragut. Chiar ai fi dispus sa-mi construiesti o racheta?

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Daca zburand, iti vei recupera hazul, da.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Nu poti recupera ceva ce nu ai avut niciodata. Te-am facut

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

SI eu care ma gandeam sa pun margine la niciodata si sa incepem o noua... tindere la infinit.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Si eu care...care...ah, nu pot veni cu o replica buna

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Stai linistita, esti suficient de buna incat sa nu te poti folosi de ea. Si un stimulent pe masura... Nu te gandi la prostii! Esti un stimulent humoristic!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Da, sunt. Ba nu. Mersi, cred. Sau mai bine nu.
In concluzie nu stiu ce sunt

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Tocmai de-asta ne este dedicata aceasta zi. Nu-ti place sa colindam culmile erotismului..pardon culmile Parisului?

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Am un sarm (virtual) irezistibil. Iti inteleg balbaiala.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Da, esti atat de sarmant, ai dreptate. Hahah, nu.
Pana si proful meu de mate(care manca azi o banana pe hol) are mai mult sarm decat tine.

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Nici macar nu m-ai vazut, dar te inteleg. Poate ai un alt mod, "sarm feminin"de a cunoaste oamenii. Sa inteleg ca faci matematica cu Paul Wesley sau Enrique iglesias. Aceia da, sunt singurii mai sarmanti decat as putea fi eu. Buna incercare, 1 metru sub clanta.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Nu, nici macar aia nu sunt mai sarmanti decat tine. Esti cel mai sarmant, galant si fermecator tip pe care l-am cunoscut, mrr

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Ma simt flatat. Ai cumva niste vapori de H2O?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Am? Nu stiu. De ce as avea? Ma sperii

| Exilee explică:

Se vede ca sunt abatut din caile mele si imbatat amoros fata de voi, daca am ajuns sa confund Dragobetele cu Sfantul Valentin. Scopul scuza mijloacele deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa te anunt ca Valentine's day a trecut. tongue

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Uita-te si la primul comentariu. Nu esti o cauza scutita si da... e clar ca trebuie sa iesim, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Scuze dar Daisuki forever alone

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Am un croissant rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Si ce vrei...un premiu?

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Sa-ti iei lichenii de pe fata si da...(te ) vreau ca premiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Fata mea e impecabila, nu ca tine... perv

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

ZIci ca faci reclama la un produs dermatologic aparut recent pe piata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Da... nivea. Crema si sampon, 3 in 1

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Crema si samponul sunt mai naturale asa, cu o anumita secretie proprie? Si in jurul carei ore te simti suficient de recalcitranta in cat sa faci astfel de reclame? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Bai, sa fiu a naiba daca am inteles ceva din ce ai spus...

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

SI eu care ma gandeam sa te storc de la atata umor viril in preajma caruia te afli.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Ia stai putin, nu te-am mai vazut pana acum pe aici... esti nou?

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Sunt mai vechi decat pergamentele persane cu privire la tehnica agriculturii arhaice. Da si ma gandeam sa revolutionez categoria asta si s-o scap de... starea desueta ^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Categoria asta e foarte frumoasa, nu avem nevoie de verfectionisti.

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Stiai ca eu sunt piaza-rea? De la mine a izbucnit, virtualmente un conflict intre religie si T/A rolling on the floor