| Mytzyca a întrebat:

Stiu ca v-am mai spus asta odata dar, ma indragostesc de baieti mai mari decat mine si nu-i mai pot scoate din minte mai ales ca pe unul il vad aproape zilnic. problema: e mai mare decat mine cu 4 ani. de ce mi se intampla asta mereu. toti cei de varsta mea sau mai mari cu un an decat mine mi se par niste clauni sunt prea penibili nu stiu de ce? pur si simplu nu ma intereseaza cei de varsta mea. dc imi plac cei mai mari? cateodat imi urasc viata ca mama nu m-a facut mai devreme...sad nu stiu ce sa mai fac inima mea e prin noricrying ps am 13 ani

7 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Pfff, sa nu faci vreo prostie, deoarece cand vei creste iti va parea foarte rau. Vorbeste cu mama ta, deoarece ea poate sa-ti dea cele mai bune sfaturi mereu.
Numai bine.

| nevermind123 a răspuns:

Nu are cum sa-ti placa la 13 ani de un baiat de varsta ta, la 13 ani esti mult mai matura si dezoltata(ca fata), pe cand un baiat arata ca la 10-11 ani, si se joaca cu masinute, nu-i nimic ciudat atat timp cat nu faci vreo prostie totul e ok, sunt sanse mici ca un baiat de 17 ani sa placa o fata de 13, asa ca tine aceste sentimente pentru tine si incearca sa fi cat mai discreta si o sa-ti treaca.

| Densis a răspuns:

Nu e asta o problema atat timp cat esti fata isteata si stii sa-i pui la respect.Tu cauti iubire/caldura vrei pe cineva sa te protejeze cineva matur care sa te asculte, sa-i spui tot ce ai pe suflet.Tu esti mult mai matura pentru varsta ta probabil. fetele se dezvolta mai repede psihic decat baietii si de aceea cautam ceva mai matur.

| Anna_1282 a răspuns:

Nu e asa o mare problema ca iti plac baietii de 17 anithinking atata timp cat si ei te plac:*

| Tsunade99 a răspuns:

Pai lasa ca e bine si asa. Poate ca de unii de varsta ta o sa iti placa cand o sa ai si tu si ei 17 ani.

| Buteerflii a răspuns:

Trec Prin Aceeasi Situatie Cu Tne.nu stiu Ce Sa zic. Astia De Varsta Noastra Ni Se Par Imaturi.Eu Iti zic Ca o Sa Vina Si Un Baiat Mai De Varsta Ta Si o Sa Il Placi:* Dar Trebuie sa Ai Rabdare.ps Si eu Am Tot 13 ani

| CrazyDiddi a răspuns:

Asa si eu cu cei de la mine din scoala...ba unu de 17 ba unu de 18.16 si dinastia pentru ca cei de varsta mea nu ma pasioneaza deloc. poate unii sunt draguti si incearca sa ma sarute dar nu-i las si le spun ca nu pot si plec cu capul in jos pentru ca stiu ca le frang inimastraight face