| MusicIsLife a întrebat:

Un baiat se tot tine dupa mine (dar si dupa alte fete), tot zice ca ii place de mine si ma inbratiseaza, dar mie nu imi place de el.Cum sa-l fac sa inceteze?

Răspuns Câştigător
| carmynutza1988 a răspuns:

Ignora-l cat poti de mult! spune-i in fata ca nu il plaki si ca nu-ti place sa se tinma dupa tine! daca e poti sa-i spui ca yty place de alcnv, asta ar trebuie sa-l faca sa incetezewinking

3 răspunsuri:
| sasljllaf a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca nu esti interesata si sa se tie dupa alte fete

Poate inceteaza, daca iti da dureri de cap du-te la diriginta ta si spune-i ca nu te lasa in pace

Sper ca te-am ajutat!

| MusicIsLife explică:

I-am spus si in fata ca nu imi place de el dar nu am mers(cred ca e nebun). Andy nu ii pot zice la diriga ca nu sunt la scoala acum e vacanta.

| cosmin_2213 a răspuns:

Spune-i in fata sa te lase in pace, ca nu esti interesata de el!