| Daniel534 a întrebat:

Va rog frumos, ajutati-ma.
Problema a inceput asa: părinți mei si eu plecaseram in strainatate, dupa aproape un an si jumatate ma saturasem sa stau acolo unde eu nu aveam prieteni, nimic, ce sa fac? Plictiseala... am vrut sa revin in tara acasa la mine, asa ca părinții mei m-au trimis acasa la matusa mea. Dupa doar doua săptămâni acasa m-am îndrăgostit de o fata care sta peste drum de matusa mea, acum eu ma plimb toata ziua cu ea, doar ca matusa mea îmi face multe restrictii, eu stau pe strada noastra intr-un loc anume, unde imi place mie si fiindca am o verisoara de 6 ani, cand matusa mea o cheamă pe verisoara mea trebuie sa ma duc si eu. Si ne certam de fiecare data... si daca nu vin aceasta ma amenință de fiecare data ca il cheamă pe unchiul meu sa ma bage in casa, si eu m-am cam saturat. Dacă comentez ceva la matusa mea se mai baga si unchiul meu, Ionel, avand 17 ani, fratele matusii mele, acest lucru ma enervează foarte tare.Si daca ii sun pe părinți mai sa le spun ei nu ma baga în seamă, spuneti-mi, va rog, ce sa fac, va rog din suflet!

1 răspuns:
| YouDontKnowMyName a răspuns:

Ai putea sa il spui ca nu faci mare lucru laughing adica ai 17 ani :o Poti sa le faci pe plac, ajuta-i prin casa poarta-te frumos da dovada de inteligenta.
Baftawinking