| bkb300 a întrebat:

Daca am de dezarhivat o chestie din winrar si imi cere parola ce fac ca sa o iau ca parola nu stiu cum sa o aflu? funda!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| eaglewatch01 a răspuns:

In general, arhivele parolate nu se deschid decit inspre un link unde de obicei exista cite un serviciu cu TAXA, asa ca nu te mai chinui.Iti spun din proprie experienta.

| CyberCode a răspuns:

Se poate. :d sunt anumite programe brute force dar nu e mereu sigur ca o poti sparge. poate dura ore sau nu o poti sparge deloc. Funda?

| Christian94 a răspuns (pentru CyberCode):

Depinde cat de complexa este parola (poti sta de la 1 min pana de Paste in 2040, depinde). Si parola nu se sparge cu nu stie ce programe luate de pe net...

| CyberCode a răspuns (pentru Christian94):

Tai ma din Gura waiting stii macar cine sunt eu si ce pot face cand spargeam eu parole in winrar tu nici nu stiati sa descarci dupa net!

| Christian94 a răspuns (pentru CyberCode):

Nu stiam sa descarc... dar stiam sa scriu si apoi am inceput sa ma "joc" pe calculator.

| Christian94 a răspuns:

Stergi arhiva ca nu ai ce face cu ea daca are parola happy.

| Tereja_Daniel_1996 a răspuns:

Vreau un site de jocuri bun, fara ca winraru sa ceara parola stie cineva?