| ursyca a întrebat:

O mica întrebare am si eu. Se poate verifica o adresa de email daca mai este valabila sau daca nu a fost desfiintat contul? nu ma refer la id de mesenger ci la adresa de email
( nume@yahoo.com)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu există nici un site/program care să verifice dacă mai are cont yahoo o persoană.

| asman a răspuns (pentru misterioaѕa):

Daca trimiti de pe Yahoo si primesti un mesaj automat de la MAILER-DAEMON@yahoo.com inseamna ca respectiva adresa de e-mail nu mai este activa.

3 răspunsuri:
| ardei795 a răspuns:

Se poate dar nu o accepta

| andreisdas23 a răspuns:

ID si adresa de email@yahoo.com tot aiai estelaughingce buti.