| GeorgeMihai a întrebat:

mi-a aparut mai multe chestii in cronolgia mea cu un titlu legat de amuzament in care au fost etichetati automat toti prietenii mei, am dat click iar de la un timp nu mai pot sterge nimic din facebook si nu imi merge sa vad confidentialitatea postarilor mele.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Pe partea stanga in newsfeed, sub avatarul tau, trebuie sa scrie apps, acolo gasesti toate jocurile instalate si toate restul de prostioare.

3 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Virusi. cauta in aplicatii si sterge ce ai instalat.

| GeorgeMihai explică (pentru DeeaV):

Pai si unde dau la aplicatii ca sa sterg virusul raised eyebrows?

| GeorgeMihai explică (pentru GeorgeMihai):

A functionat, multumesc mult de ajutor :*

| DeeaV a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Pe partea stanga in newsfeed, sub avatarul tau, trebuie sa scrie apps, acolo gasesti toate jocurile instalate si toate restul de prostioare.