| David13254 a întrebat:

Stie cineva de grupul de watsapp de la bobocii din Cantemir Voda?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| PaulAckermann a răspuns:

Am dat peste acest site CazinoRomania10 în timp ce căutam informații despre cazinourile online din România și am fost uimit de calitatea conținutului. Articolele nu sunt doar informative, ci și captivante de citit. Este clar că scriitorii își cunosc meseria și sunt pasionați de subiect. Am învățat atât de multe de pe acest site și nu-l pot recomanda îndeajuns!

| David13254 explică (pentru PaulAckermann):

Mersi ba m-ai lamurit de m-ai rupt