| 拉维尼亚 a întrebat:

A fost un film pe PRO TV acum cativa ani. Era vorba despre o femeie casatorita care avea si 2 fete. Ea a inceput sa se trezeasca in zile diferite si totul eradat peste cap. Intr-una din zile una din fetele ei s-a taiat in geam avand o multime de taieturi pe fata si pe corp. Cand se trezea din nou dimineata sotul ei era mort. In urmatoarea zi erau o familie fericita, numeni nu patise nimic, totul era binefrumos si tot asa. Ea a mersla un psihologca sa-i explice ce se intampla cu ea de se trezeste in zile diferite etc. etc. Ea a inceput sa scrie zilele in ordine ca sa stie in ce zile mai trebuie sa se trezeasca (totul se desfasura pedurata unei saptamani). Ultima zi prin care mai trebuia sa treaca mi se pare ca era joi, ziua in care sotul ei murise, iar ea incerca sa impiedice acest lucru stiind din celelalte zile ceva legat de cota 500 (parca 500 era). Ea mergea cu masina iar sotul ei a sunat-o spunand ca o vede si parca el mergea in fata ei. Ea vede plancarda aia cu cota 500 si ii spune la telefon sa fie atent dar el se uita in oglinda la ea cred, iar ea calcat acceleratia ca sa-l ajunga mai repede, dar un camionn a venit cu viteza si masina lui a fost facuta praf si a murit. De atunci zilele a revenit la normal

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3PfY_1wMfLo
Am gasit!
Sunt sigura ca la asta te referi. - Premonition

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

L-am vazut si eu.Chiar vreau si eu sa-l revad.
Nici eu nu mai stiu cum se numeste.
Promit ca o sa caut si daca gasesc iti zic.

| 拉维尼亚 explică:

Nu stii cum se numeste

| 拉维尼亚 explică:

Mersi mult de tot. O sa incerc sa-l caut

| Lora1 a răspuns:

Da il stiu...imi place mult filmul...:X

| Cathtine a răspuns:

Domne ce film interesant!