| MineTugay a întrebat:

Un film pe care l-am vazut acum cativa ani,era vorba despre o femeie care retraia mereu aceeasi zi pentru ca atunci avusese loc un accient de masina in care amurit sotul si cei oi copii, dar ea nu accepta si mereu se trezea in aceesi pe care inceca o schimbe ca sa evite accidentul. Stie cineva cum se numeste?

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Premonition 2007, link de IMDB mai jos.
http://www.imdb.com/title/tt0477071/
Sa cresti mare :)

| Daria00 a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti. Am vazut si eu filmul de cateva ori. Este cu Sandra Bullok si se numeste ''PREMONITIA''

| pisceslifE a răspuns:

Nu,nu stiu cum se numeste filmul asta, dar daca doresti sa vizionezi un film a carui idee este asemanatoare iti recomand "If only"( "Taxiul destinului")Mie mi-a placut foarte mult, e vorba despre o femeie, care la scurt timp dupa ce se cearta cu iubitul ei si aproape se despart, moare intr-un accident stupid de taxi. Iubitul ei incearca sa schimbe soarta femeii cu ajutorul unei interventii magice.E un film romantic si dramatic care a castigat numeroase premii si e foarte apreciat de orice iubitor de cinematografie

| CuriousStuff a răspuns (pentru pisceslifE):

Iar un film care merge, iar, pe acelasi principiu mai este si Edge of Tomorrow: http://www.imdb.com/title/tt1631867/?ref_=nm_flmg_act_8
daca iti place ideea filmului. Doar ca aici, personajul principal (jucat de Tom Cruise) atunci cand moare se trezeste la inceputul aceleiasi zile si trebuie sa invete din greselile facute pentru a nu le repeta in fiecare zi. Mi-a placut mult filmul, si e si mai recent, desi nu e romantic ideea e cam acceasi. E o actiune cu efecte speciale bune spre foarte bune.

| GavrilaValentin a răspuns:

Before I Fall - Before I Fall