| AdrianaBacescu a întrebat:

A fost vreodata luat in considerare Fred Ward pentru un rol din seria de filme The Expendables? Pe net am gasit foarte rar informatii despre asta.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Habar nu am, dar ai intrebari foarte ciudatele raportate la cinematografie.
As fi vrut sa il vad in seria The Expendables pe Michael Dudikoff decat pe jet li sau Stallone cu toata stima fata de acesti actori mari!

| AdrianaBacescu explică (pentru Simpatic):

Ai uitat de Lorenzo Lamas, Sho Kosugi, John Travolta, Bill Duke, Harrison Ford, Burt Reynolds, Liam Neeson.

| Simpatic a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu voi da niciodata o lista exhaustiva a 'afinitatilor' mele catre actori si actrite, caci ar dura prea mult si lista ar fi foarte lunga

apreciez, esti chiar simpaticawinking

| AdrianaBacescu explică (pentru Simpatic):

Mersi mult.

| Simpatic a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu ai pentru ce.
din cand in cand mai baga si tu o funda sau un thumbs upwinking

| AdrianaBacescu explică (pentru Simpatic):

Am aflat de Fred Ward de la TCM. Unde am vazut prima data filmul Four Eyes and Six Guns.