| UnBroken2016 a întrebat:

A vazut careva de pe aici serialul Lucifer? Cum vi s-a parut?

12 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Super tare serialul.

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt la ep 7. E tare.

| Idkidk a răspuns (pentru J0B0MAT):

Şi eu mă uit...Sunt la ep. 3, nu am avut timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a uitat. Mi se pare putin ciudat happy

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Ciudat cum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Adica ce face Lucifer happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ție cum ți s-a părut, ce notă îi dai, îl recomanzi?

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

In afara de faptul ca Satana e personajul principal nu se departeaza mult de celalalte seriale ca CSI, NCIS si altele. Dar e bun deocamdata. Merita vazut.

| Daniellllll1 a răspuns:

E un serial fain, lejer, dar nu e de mine, incearca sa te uiti, poate te prinde.

| UnBroken2016 explică (pentru Daniellllll1):

Daca nu ma uitam la serial nu mai intrebam pe altii laughing

| Daniellllll1 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Lool rolling on the floor My bad, nu am vazut chestia aia "cum vi s-a parut", dar se putea oricum intelege "cum vi s-a parut ", in sensul ala "sa ma apuc de el, sau nu ". Intelegi tu! big grin

| ABCD122 a răspuns:

E interesant.

Întrebări recente