| anonim_4396 a întrebat:

A vazut careva serialul JAG ( Justitie militara )? cum vi s-a parut? merita incercat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Datorita acelui serial am dat eu peste NCIS laughing. 2 episoade din JAG sunt ca "prezentare" a lui NCIS. Cat despre JAG sa fiu sincer cu tine nu imi mai amintesc multe, am vazut o gramada de seriale de atunci si unele chiar mai mult de o data. Dar stiu ca imi placea. Si asta iti spune unu care nu crede ca Diareea Vampirilor e arta.

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Ma uitam eu când eram tânăr pe TVR. E interesant și îmi plăcea atunci, dar depinde de gusturi. Dacă ar fi sa îl revăd da de ce nuwinking