| Bryan9893 a întrebat:

A vazut careva serialul succesion? De la ce episod incepe sa fie fain, de la primul episod? E suspans? Si spuneti-mi filme bun din anii 70 si 80 mister, thriller

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cred ca ti-ar placea :
Atracţie fatală (1987)
Blue Velvet (1986)
The Shining (1980)

| Bryan9893 explică (pentru dullcat):

Le-am vazut zi altele,dar de succesion nu stii nimic? zi cat mai multe seriale hbo bune in afara de six feet,wire, sopranos, oz, boardwalk emprie, deadwood, rome, apropo wire ai bazut?

| dullcat a răspuns (pentru Bryan9893):

Sincer, la seriale nu prea ma uit, deci mna.laughing

| Bryan9893 explică (pentru dullcat):

Zi-mi filme cunoscute cu suspans dar sa nu fie populare, chiarr cat se poate de putin populare, ca am vazut multe, asa ziceam si eu de seriale dar crede-ma ca e fain rau, mai ales breaking bad.

| dullcat a răspuns (pentru Bryan9893):

Greu de spus care nu sunt populare.Cam astea le-am vazut eu si mi-au placut:
The Blair Witch Project (1999)
Ritualul (I) (2017)
Vrăjitoarea (2015)
The Menu (2022)
Exorcistul papei (2023)
The Wicker Man (1973)
Amețeala (1958)
A noua poarta (1999)
Fata dispărută (2014)

| dullcat a răspuns (pentru Bryan9893):

Ca seriale poate ti-ar placea Gambitul damei (2020) si Alias Grace (2017), in caz ca nu le-ai vazut deja, dar nu cred ca sunt pe HBO.Nici la etichete nu scrie thriller, insa eu le-am perceput cu destul de mult suspans.

| Bryan9893 explică (pentru dullcat):

Filme sau seriale cu dependentsa de pacanele? dar sa arate cum joaca la aparate stii ce zic?

| dullcat a răspuns (pentru Bryan9893):

Nu, nu stiu.Considerand ca dependenta de jocuri de noroc e cat se poate de reala, eu nu as vrea sa existe prea multe astfel de filme care incurajeaza asta.