| intreb597654 a întrebat:

Seriale 2023 bune cu suspans mister? poker face,last of us mi-au placut, altceva? spy master a vazut careva? care spuneti ca va fi cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| sorinul7 a răspuns:

Spy Master e bun, se vede ca e coproducție. Cinematografie e superba dar sa stii ca e INSPIRAT din realitate si nu e documentar si spun asta ca multi spun ca e un serial prost ca in realitate se protagonistul se numea "Pacepa" si nu Godeanu. Funda?

3 răspunsuri:
| Drake21 a răspuns:

Nu stiu din 2023, un serial bun e The Twilight Saga, noi eram vampirii si turcii lupii

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Vlad Tepes actorul principal le bea sangele, de la ei e porecla, sangele baut semnifica viata

| Idkkk7 a răspuns:

Pretty little liars(2010) sau the walking dead mi au placut.Primul are mai mult mister și chiar dacă nu sunt din 2023 mi se par foarte bune.