| PentruCaAutomobile a întrebat:

A vazut cineva Fight Club (1999)? L-am vazut de 3 ori si (din nefericire) nu sunt complet sigur ca am inteles ce se intampla de fapt. Naratorul (personajul principal, cel cu insomnie, Cornelius etc.) este de fapt un om cu probleme mentale care si l-a imaginat de la inceput pe Tyler Durden ca sa-si schimbe viata? Iar in noptile lui nedormite de fapt devine Tyler si face lucrurile acelea (infintarea cluburilor, proiectul Mayhem etc.) iar apoi nu si le aminteste?
Ofer "funda"!winking

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pot să-ţi răspund după ce văd şi eu filmul ăsta? Nu îmi pasă de fundă.

| PentruCaAutomobile explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Nu, am uitat sa specific ca vreau raspuns doar de la cei care au vazut filmul... (jk) mi-am dat seama ca asa era tongue