| anonim_4396 a întrebat:

A vazut cineva filmul Excision (2012)? thinking Eu nu prea am inteles sfarsitul... Poate cineva sa imi explice si mie? rolling on the floor

Si. imi puteti sugera niste filme horror? >:

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Okay, tocmai l-am privit.
Ce se întâmplă?
Grace a murit, iar Pauline cu mama sa au început să urle. ce e greu de înţeles?

| CarlaaSonia a răspuns (pentru FadetoBlack):

La faza cu Pauline si mama ei am inteles si eu happy... dar nu am reusit sa ma prind daca Grace a murit sau nu laughing) mersiwinking

| FadetoBlack a răspuns (pentru CarlaaSonia):

Aaa. Cu plăcere big grin

5 răspunsuri:
| deeadei a răspuns:

Nu,din pacate nu am vazut filmul Excision, dar iti pot recomanda niste filme horro care mi-au placut: Saw(toate), I know what you do last summer, I always know what you do last summer, Remember me not, Scarry Movie(toate), etc.winking

| FadetoBlack a răspuns (pentru deeadei):

I know what you did last summer şi I always know what you did last summer, sunt aproape la fel, la ultimul m-am plictisit rău.

| CarlaaSonia a răspuns (pentru deeadei):

Le'am vazut deja pe toate care mi le'ai spus ( ma uit la multe filme horror laughing ) dar oricum mersiwinking