| YuukiCrossYuuki a întrebat:

A vazut cineva serialul coreean "Imparatul Marii" pe National TV? Daca da, cum vi s-a parut sfarsitul? Mie mi s-a parut foarte trist in mare parte.Ati plans? Eu da.crying
Funda pentru cel mai bun raspuns.tongue

Răspuns Câştigător
| Denny a răspuns:

Da, am vazut serialul, a fost foarte frumos. Finalul a fost trist (nasol). Nu ma asteptam sa moara protagonistii. Si. da, am plans. Macar a ramas o ruda de sange a ambasadorului si femeia mult iubita. Presupun ca aceasta a avut grija de copil ca si cum ar fi fost al ei, fiind singura amintire de la Bogo Jang. Cea mai frumoasa parte a fost cand a imprastiat cenusa in mare, pe drumul pe care el insusi l-a deschis.

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Intr-adevar este foarte trist, iar la final...pfoo...Serialul exprima de fapt viata adevarata, caci si in ziua de azi exista crima, tristete, inselatorie, SACRIFICIU!
Pacat ca s-a sfarsit dar il voi avea intiparit in minte mereu!big grin

| marina28 a răspuns:

Este un serial exceptional insa sfarsitul chiar tragic as spune. Este cu adevarat greu sa iti contenesti lacrimile. Oricum merita vazut!

| SadSmiles a răspuns:

Serialul a fost foarte bun si ca aproape toate serialele coreene a avut un final trist...
Desi ma gandeam ca nu o sa plang nu m-am putut abtine (mai ales in momentul in care a aruncat cenusa in mare)
Sper ca si urmatorul serial sa fie la fel de frumos.

| Alexysa a răspuns:

Saracu copil a lor a ramas singur am plans ca a murit bo go jang

| AlYsPeCiAlGiRl a răspuns:

Eu l-am vazut.si sfarsitul, si mi s-a parut tragic si dureros.si chiar si eu am planscrying